انواع تخت بیمار برقی خانگی (بخش اول)

تخت بیمار برقی خانگی برای خانواده هایی که افراد بیمار و یا سالمند و کم توان در منزل دارند نام بسیار آشنایی است. این نوع تخت های برقی مخصوص استفاده در خانه می باشند که در مواقع تنهایی و یا در شب که کسی اطراف بیمار نیست راحتتر موجب آسایش بیمار شوند و خیلی فرد را به زحمت زیادی نااندازند. همانطور که از تیتر این مقاله مشخص است در این مقاله می خواهیم شما را با انواع تخت بیمار برقی خانگی آشنا کنیم اما ابتدا قصد داریم به توضیحی در مورد این نوع پکیج بپردازیم و در مقالات بعدی به تکت تک تخت های بیمار برقی خانگی اشاره کنیم. در ادامه به توضیح آنها می پردازیم.

تخت بیمار برقی خانگی برای مراقبت آسان تر از بیمار

آیا به دنبال بهترین تخت بیمار خانگی برای نیازها و مراقبت های بیماران خود هستید؟ مراقبت های خانگی معمولا دوران آسانی نمی باشند و هم از نظر احساسی و هم فیزیکی و هم مالی مشکلات زیادی به افراد تحمیل می کند. موارد بسیار زیادی وجود دارد که زندگی و شرایط را برای بیمار و مراقب آسان تر می کند و باعث می شود که بتوانند از این دوران راحت تر بگذرند. این موارد با تصمیم گیری و انتخاب تخت بیمار خانگی مناسب شروع می شود. در این مقاله ابتدا به مقدمه ای در مورد تخت بیمار برقی می پردازیم و در مقالات بعدی به بررسی ۹ تخت که می توانند از بهترین انتخاب های شما باشند صحبت خواهد شد

پکیج تخت بیمار برقی خانگی

این مورد یکی از بهترین تخت های بیمار خانگی برای افرادی می باشد که قادر به جابه‌جایی محدودی می باشند. این تخت قابلیت بالا و پایین رفتن و هم چنین قابلیت تنظیم قرارگیری خود تخت را دارد. برای افرادی که باید مدت زیادی بستری باشند ، این تخت دارای تشک راحتی می باشد که می توانید جنس آن را از بین فوم یا پشم شیشه انتخاب کنند. این تخت می تواند وزنی به معادل ۴۵۰ پوند را تحمل کند و دارای پنج سال ضمانت فریم و بدنه و دو سال ضمانت قطعات برقی می باشد. تمام کنترل کننده های این تخت در دسترس می باشد و مراقب یا بیمار می توانند از آن ها استفاده کنند. هم چنین قطعات متحرک این تخت بیمار برقی دارای موتور خاص خود برای سهولت در حرکت می باشند. این تخت دارای ریل های بزای کمک به جابه‌جایی و جلوگیری از افتادن آن می باشد. هم چنین با این تخت، یک تشک نیز ارائه می شود و نیازی به خرید جداگانه آن نمی باشد، اما تشک های از جنس فوم را باید با پرداخت هزینه جداگانه تهیه کرد. قیمت این نوع تشک نسبت به تشک معمولی کمی بیشتر است اما بسیار راحت و مرغوب می باشد.

برای اطلاع بهتر از تخت های موجود در انبار، نحوه تهیه و قیمت تخت بیمار برقی خانگی می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید. جلب رضایت مشرتیان عزیز موجب اعتبار شرکت ماست. سایت ما را دنبال کنید.