انواع تخت بیمار برقی خانگی (بخش سوم)

بدون شک اکثر افراد می دانند که تخت بیمار برقی چیست اما بسیاری از افرادی نمی دانند که تخت بیمار برقی چه کارایی دارد و داشتن تخت بیمار برقی چه کمکی به فرد بیمار یا با توانایی کم و یا به مراقب آن فرد می کند. هر مدل تخت بیمار برقی دارای ویژگی های بخصوص خود می باشد که با توجه به کارایی آن میزان قیمت آنها نیز متفاوت است. در مقالات پیشین چندین مدل تخت بیمار برقی خانگی را برای شما شرح دادیم در این مقاله می خواهیم به دو نوع دیگر آن اشاره کنیم و مزایا  و ویژگی های آنها را شرح دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

تخت بیمار برقی پزشکی بسیار سبک

این تخت بیمار برقی خانگی سبک می باشد اما موتور قدرتمند آن ، تنظیم کامل تخت را امکان پذیر می سازد. می توان این تخت را بالا و پایین برد و زاویه بدنه را نیز تنظیم کرد. موتور سبک وزن آن بی صدا و سریع می باشد و قادر است تخت را تا فاصله ۳۰ سانتی متری زمین حرکت دهد. همراه این تخت ، پشت سری های مقاوم در برابر خراشیدگی و شکستگی ارائه می شود اما فاقد تشک می باشد و باید به طور جداگانه خریداری شود. اما خیالتان از این موضوع می تواند راحت باشد زیرا این تخت با اکثر تشک های دوقلو استاندارد مطابق می باشد. بدنه این تخت می تواند وزنی معادل ۴۵۰ پوند را تحمل کند و کنترل کننده دستی محهز به دکمه های مخصوص می باشد. این تخت مجهز به باتری یدکی ۹ ولت برای موارد اضطراری و قطع برق می باشد. این باتری کمکی می تواند تا ۹ بار تخت را بالا یا پایین ببرد. پایه های این تخت با روی روکش شده اند.

تخت بیمار برقی اینواکر مدل ولیوکر

این تخت بیمار برقی فقط قابلیت تنظیم ارتفاع قسمت های سر، پاها و کمر بیمار را دارد و سایر قسمت ها در ارتفاع ثابتی می باشند. این تخت بیمار برقی بهترین انتخاب برای کسانی است که محدودیت حرکتی و جابه‌جایی ندارند یا می توانند بدون کمک گرفتن از دیگران مقدار کمی حرکت کنند. از ارتفاع مشخص شده این تخت می توان به راحتی بر روی ویلچر قرار گرفت. این تخت بیمار برقی می تواند وزنی معادل ۴۵۰ پوند را تحمل کند و دارای ریل های حرکتی استاندارد می باشد و همراه آن تشک از جنس فوم یا پشم شیشه ارائه می شود. این تخت بیمار برقی دارای گارانتی ۵ ساله بدنه تخت و گارانتی ۲ ساله قطعات برقی آن می باشد. انتخاب تشک از جنس فوم مقداری بر هزینه نهایی تخت می افزاید.

همانطور که مطالعه نمودید هر یک از این تخت بیمار برقی خانگی ویژگی منحصر به فرد خود را دارد که با توجه به نیازهای هر بیمار مناسب آن افراد می باشد. پیشنهاد ما این است که برای اطلاع از تخت بیمار برقی شرکت ما به قسمت محصولات ما در سایت مراجعه نمایید و یا برای اطلاع از قیمت آنها با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.