انواع تخت بیمار برقی خانگی (بخش پنجم)

در مقالات پیشین در مورد انواع بسیاری از تخت بیمار برقی خانگی صحبت کردیم و به توضیح انواع تخت بیمار برقی خانگی پرداختیم. در مقاله ارائه شده قصد داریم به آخرین مدل های تخت بیمار برقی خانگی اشاره کنیم و شما را با مدل های متنوع آن آشنا کنیم.

ابتدا در ججهت افزایش اطلاعات شما باید بیان کنیم تخت بیمار در انواع مختلفی موجود می باشد که بسیار از آنها به صورت اهرمی به کار می روند که این مدل ها مراقب بیمار را بسیار خسته و اذیت می کند اما با پیشرفت علم و برقی شدن تخت بیمار حالا این تخت ها هم می توانند توسط مراقب بیمار و هم توسط خود فرد بیمار به راحتی جابه جا شوند و آسایش فرد را به همراه داشته باشند. در ادامه به آخرین مدل های تخت بیمار برقی خانگی اشاره می کنیم.

تخت مدلاین

این تخت در دونوع تخت بیمار برقی و تخت بیمار نیمه برقی ارائه می شود و این حق انتخاب را به شما می دهد تا متناسب با شرایط خود و بیمارتان ، تختی مناسب تهیه کنید. این تخت فقط حاوی بدنه می باشد و فاقد تشک است در نتیجه تشک را باید به طور جداگانه خریداری کنید. این تخت مطابق با تشک های دو قلو یا تشک های دوقلو XL می باشد. این تخت دارای بدنه سبک است بنابراین با کمک چرخ هایی که دارد به راحتی می توان آن را حرکت داد. این تخت بهترین تخت بیمار خانگی است که امکان انتقال بیمار از تخت به ویلچر امکان پذیر نمی باشد و برای جابه‌جایی بیمار باید کل تخت را حرکت داد.

تخت بیمار برقی پتریوت

این تخت بیمار برقی با تشک ارائه می شود که قیمت آن در قیمت کلی تخت اعمال شده است و نیازی به خرید جداگانه آن نمی باشد. مدل استاندارد این تخت با ریل ارائه می شود و قابلیت تنظیم ارتفاع سر و پا و هم چنین ارتفاع کل تخت را دارد. این تخت هم چنین دارای موتور قطعات متحرک نیز می باشد و مراقب و سرویس و نگهداری آن آسان می باشد. این تخت بیمار برقی هم چنین دارای باتری کمکی ۹ ولت می باشد که در موارد اضطراری و قطع برق می تواند تخت را پایین بیاورد. کنترل کننده آن دستی می باشد و به راحتی می توان آن را در دست گرفت تا بیمار نیز همچون مراقب بتواند به راحتی با آن کار کند.

اگر مقاله های پیشین را مطالعه نموده باشید، حتما اطلاعات زیادی از انواع تخت ها به دست آورده اید اما مسئله مهمی که باید در نظر بگیرید این است که به هنگامی که کسی همراه بیمار نیست استفاده از چه نوع تختی برای بیمار راحتتر و بهتر خواهد بود. بسیاری از افراد دسترسی مراقب بیمار برای جا به جایی تخت را یکی از معیارهای خرید تخت بیمار قرار می دهند اما باید بدایند در آخر این بیمار است که می خواهد از آن استفاده کند. با مراجعه به محصولات ما در سایت می توانید از انواع تخت ها و دیگر محصولات ما مطلع شوید.