انواع تخت بیمار برقی خانگی (بخش چهارم)

با توجه به نیازهای جوامع و نیاز افراد بیمار و کم توانایی آنها امروزه تخت بیمار برقی خانگی فراوانی با ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی وارد بازار شده و مورد استفاده قرار می گیرد. اطلاع از انواع تخت بیمار برقی و نوع خانگی آن کمک شایان ذکری به نحوه خرید و تهیه تخت بیمار برقی خواهد کرد. در این مقاله مانند مقالات پیشین که چهار نوع از بهترین تخت بیمار برقی را شرح دادیم، سعی داریم تا به دو مدل دیگر از انواع تخت بیمار برقی خانگی بپردازیم.

تخت بیمار برقی مدل هوم کر

این تخت بیمار برقی با ویژگی های مشابه تخت های بررسی شده در این مقاله و مقاله های قبل ارائه می شود در حالی که چند تفاوت نیز می توان در این تخت مشاهده کرد. این تخت فقط وزنی معادل ۳۵۰ پوند را تحمل می کند و در مقایسه با تخت های ذکر شده قبلی از این حیث ضعیف تر می باشد. این خت نیز مانند تخت های ذکر شده دارای ۵ ساله گارانتی بدنه و ۲ سال گارانتی قطعات برقی می باشد. دو طرف این تخت ریل هایی برای حفظ بیمار بر روی تخت قرار دارد. این تخت برای آن دسته از بیمارانی ایده آل می باشد که می خواهند از نیافتادن از روی تخت اطمینان حاصل کنند. ویژگی مشترک این تخت با تخت های دیگر این است که با تشک هایی از جنس فوم و پشم شیشه ارائه می شود و با آن که قیمت مدل فوم آن گرانتر است با این وجود هزینه آن در قیمت کلی لحاظ شده است و نیازی به پرداخت مبلغ بیشتر از مبلغ تعیین شده ندارید.

تخت بیمار برقی الویشن

این مورد، یک تخت بیمار برقی منحصر به فرد با طراحی زیبا می باشد. اندازه این تخت بزرگ تر از تخت های استاندارد می باشد. عملکردهای این تخت بیمار برقی محدود به تنظیم ارتفاع قسمت سر و پاهای بیمار می باشد و خود تخت در جهت عمودی حرکت نمی کند. نکته جالب در خصوص این تخت ، قابلیت اتصال آن با تخت دیگر می باشد. این مورد باعث می شود که این تخت برای شرایطی که بیمار و مراقب باید کنار یکدیگر باشند، مانند مادر و کودک، بهترین گزینه باشد. ارتفاع کم این تخت باعث می شود که حرکت بیمار از تخت به ویلچر و برعکس آسان شود و پابه های مستحکم و از جنس استیل این امر را آسان تر می کند. این تخت فقط شامل بدنه می باشد و تشک آن باید جداگانه خریداری شود.

تخت بیمار برقی خانگی انواع مختلف و متنوعی دارد که در بازارهای مختلف موجود می باشد. پیشنهاد ما به شما این است که برای تهیه تخت بیمار برقی نخست انواع آن را بشناسید و با توجه به هزینه و قابلیت هایی که از یک تخت بیمار برقی می خواهید آن را انتخاب کنید و بی گدار به آب نزنید. برای آشنا شدن با محصولات ما می توانید به قسمت محصولات در سایت مراجعه کنید و یا با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.