انواع تخت بیمار برقی خانگی

برای بیمارانی که نیاز به امکانات تخت بیمار برقی دارند، مجموعه ای از تخت بیمار برقی مناسب با انواع شرایط موجود به شما ارائه می دهیم، چه به دنبال تخت بیمار برقی با قابلیت تنظیم باشید یا نیاز به تخت بیمار برقی کاملا خودکار باشید ، محصول مورد نظر خود را در مجموعه تخت های ما پیدا خواهید کرد.

مجموعه تخت بیمار برقی ما شامل تخت نیمه خودکار، تمام خودکار و مقاوم برای بیماران دارای اضافه وزن می باشد. تخت های کاملا خودکار برای هرگونه انجام تنظیمات ایده آل می باشند در حالی که تخت های نیمه خودکار را می توان با دستگیره ها و کنترلر های موجود تنظیم کرد، اگر بیمار شما شرایطی دارد که همیشه همراهی کنار آن است این تخت می تواند مناسب باشد. تمام تخت ها در اندازه استاندارد ۲ متری و اندازه بزرگ ۲/۲ متری موجود می باشند.

تخت بیمار

تخت بیمار برقی معمولا اندازه ۸۴ در ۳۶ اینچ دارند و به تشک های ۸۰ در ۳۶ اینچی نیاز دارند. می توان اندازه آن ها را نیز با تجهیزات موجود تا ۴ اینچ افزایش داد. اکثر تخت ها دارای میزان تحمل بار ۲۰۰ کیلویی می باشند و تخت های با مقاومت زیاد نیز تا ۴۵۰ کیلوگرم را می توانند تحمل کنند.

از تخت بیمار برقی معمولی تا تخت های برقی برای مراقبت طولانی مدت از بیمار، مجموعه بزرگی از تخت های معمولی و حرفه ای را به شما ارائه می دهیم که پاسخگوی نیازهای مختلف بیماران شما می باشد.

شما می توانید تخت بیمار برقی خود را با توجه به شرایطی که بیمار دارد و میزان هزینه ای که می خواهید متقبل شوید انتخاب کنید. برای نحوه آگاهی از بهترین تخت بیمار برقی، می توانید به هنگام تماس با همکاران ما از شرایط و توانایی های بیمار خود بگویید تا آنها بهتر بتوانند شما را در خرید تخت مورد نظر راهنمایی کنند.