تخت بیمار برقی کم ارتفاع

در این مقاله قصد داریم به دو نوع متفاوت از تخت بیمار برقی اشاره کنیم که شرایط مناسبی را برای بیمار فراهم می کند و موجب آسایش او در هنگام استفاده از تخت بیمار برقی می شود. این نوع تخت ها، تخت بیمار برقی کم ارتفاع هستند. اگر آشنایی با تخت های کم ارتفاع ندارید پیشنهاد می کنیم مطالب زیر را مطالعه نمایید.

تخت بیمار برقی با ارتفاع کم

تخت بیمار برقی با ارتفاع کم برای آن دست از بیمارانی طراحی شده است که علی رغم نرده های محافظ کناره های تخت، احتمال افتادن آن ها از روی تخت و صدمه دیدن آن ها به این دلیل بسیار زیاد است. ارتفاع تخت بیمار برقی با ارتفاع کم از ۲۰ سانتی متر تا حداکثر ۶۰ سانتی متر برای مدل هایی با حداکثر تنظیمات ارتفاع قابل تنظیم می باشد. بعضی از مدل های این نوع تخت بیمار برقی قابل تنظیم در ارتفاع زیاد و کم می باشد ، اما اکثر مدل های آن فقط دارای ارتفاع کم می باشند و تنها قابلیت بالا و پایین بردن قسمت سر و پای تخت را دارا می باشند.

تخت بیمار برقی بادی با ارتفاع کم

تخت بیمار برقی بادی با ارتفاع کم نوعی از تخت هایی هستند که مجهز به تشک مخصوص و سیستم طراحی شده برای دمیدن باد به داخل تشک می باشند. این نوع تخت بیمار برقی برای بیمارانی که از سوختگی رنج می برند طراحی شده است به طوری که پوست این بیماران را خشک و خنک نگه می دارد. این نوع تخت بیمار برقی هم چنین برای بیمارانی که به حساسیت های مختلف پوستی دچار هستند طراحی شده است ، به این صورت که فشار وارد شده به پوست آن ها را کاهش داده و در حداقل مقدار ممکن حفظ می کند.

برای کسب اطلاعات از انواع تخت بیمار برقی موجود در انبار و قیمت هر نوع تخت می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت سوالات ود را از همکاران ما بپرسید.