شناخت بهترین اکسسوری های تخت بیمار برقی

همانطور که می دانید علاه بر کیفیت و مشخصات تخت بیمار برقی و سایر تخت های بیمارستانی به اکسسوری های تخت بیمار برقی نیز باید به دقت توجه کرد. تخت بیمار برقی و یا تخت دستی بیمار دارای اکسسوری هایی است که شناخت هر یک در روند بهبود بیمار شما بسیار تاثیر گزار خواهد بود.

همانطور که می دانید انواع مختلفی تخت بیماربرقی وجود دارد که برای بیماری های مختلف می توانید تخت بیمار برقی و یا دستی مخصوص بیمارتان را خریداری کنید.

در مقالات قبل شما را با هر آنچه در مورد تخت بیمار برقی باید بدانید آشنا کردیم. همچنین انواع مختلف تخت بیمار برقی خانگی و یا بیمارستانی را به شما معرفی کردیم. که با مطالعه آن ها می توانید اطلاعات بسیار مفیدی در مورد انواع مختلف تخت بیمار برقی و همچنین تعمیرات و نگهداری از تخت بیمار برقی در اختیارتان قرار دادیم.

برای آگاهی بیشتر در مورد مهم ترین اکسسوری های تخت بیمار برقی با ما همراه باشید.

ابزار های کمکی تخت بیمار برقی به جز تخته کف پا محصولات دیگری را نیز برای کمک به بیمار تولید می کنند که از جمله آن ها می توان به بند کمکی اشاره کرد.

بند کمکی چیست و چه کارایی هایی دارد؟

این مدل از اکسسوری های تخت بیمار برقی شبیه به پله است. و به بیمار کمک می کند تا راحت تر در تختتش حرکت کند و بنشیند. این بند کمکی دارای سه ردیف است که با استفاده از آن ها بیمار به راحتی جایش را در تخت تنظیم می کند. این مدل اکسسوری تخت بیمار برقی به همراه ریل و محافظ تخت به بیمار در بلند شدن و نشستن به او کمک می کند. این نوع اکسسوری تخت بیمار برقی بسیار با دوام و مقاوم است.

فواید بند کمکی

  • قابل اتصال به انواع تشک
  • به هیچ ابزاری برای سرهم بندی نیاز ندارد.
  • به بدنه و چهارچوب هرنوع تخت بیمار برقی نیاز دارد.