بهترین مدل های تخت بیمار برقی ( بخش چهارم)

همانطور که در مقالات قبل با بهترین مدل های تخت بیمار برقی آشنا شدید در این مقاله نیز می خواهیم شما را با مدل دیگری از تخت بیمار برقی آشنا کنیم. همانطور که می دانید وجود تخت بیمار برقی در بیمارستان ها باعث شده است تا بیماران و پرستاران راحت تر باهم در تعامل باشند و روز های سخت بیماری با مشکلات کمتری سپری شود. علاوه بر بیمارستان اگر در خانه بیمار دارید یا با افراد مسن و سالخورده زندگی می کنید می توانید با استفاده از تخت بیمار برقی بر بسیاری از مشکلاتی که بیماران دارند پیروز شوید. در ادامه مشخصات و ویژگی های یکی دیگر از بهترین مدل های تخت بیمار برقی را به اطلاعتان خواهیم رساند.

تخت بیمار برقی مدل الگانزا 3

این مدل تخت بیمار برقی با امکانات و عملکردی که دارد تاثیر بسیار مثبتی بر درمان و بهبود بیماران دارد. و ویژگی هایی که این مدل تخت بیمار برقی دارد باعث شده است تا بیماران سریع تر و راحت تر بهبود یابند.

جلوگیری از افتادن بیمار در این مدل تخت بیمار برقی

کناره های این مدل تخت بیمار برقی باعث شده است تا از افتادن بیماران جلوگیری شود. این مدل تخت بیمار برقی احتمال آسیب دیدن بیمار را به حداقل می رساند.

ترمز تعبیه شده در تخت بیمار برقی

این مدل از تخت های الگانزا نیز مانند مدل های قبلی که برایتان توضیح دادیم دارای سیستم ترمز است. و محیط امن تری را برای بیماران به وجود می آورد.

سیستم تنظیم ارتفاع در تخت بیمار برقی

این مدل از تخت بیمار برقی دارای تنظیماتی برای کنترل ارتفاع تخت است تا به وسیله ی آن بیمار بتواند تختش را در ارتفاعی که می خواهد تنظیم کند.

تنظیم پشتی تخت بیمیار برقی

پشتی این مدل تخت بیمار برقی به وسیله فشار دادن یک دکمه طوری تنظیم می شود تا سیستم تنفسی بیمار بهتر عمل کند. بیمار سریع تر بهبود یابد.