بهترین مدل های تخت بیمار برقی ( بخش سوم)

شناخت درست از انواع مختلف تخت بیمار برقی یکی از مهم ترین مواردی است که بیماران و خانواده های آنها باید از آن مطلع باشند. همچنین در بیمارستان ها نیز باید از تخت بیمار برقی با کیفیت و پیشرفته استفاده کرد تا روند بهبودی بیماران سریع تر طی شود. برای شناخت بهترین مدل های تخت بیمار برقی ( بخش اول) می توانید مطالب قبل را مطالعه کنید. در ادامه نیز می خواهیم شما را با مدل های دیگری از بهترین مدل های تخت بیمار برقی آشنا کنیم.

تخت بیمار برقی مدل لترا تما

در این مدل تخت بیمار برقی موقعیت بیمار به گونه ایی است که به زخم یا جراحت هایی که دارد فشاری وارد نشود. در این مدل تخت بیمار برقی از بهداشت و پوست بیمار محافظت می شود. پانسمان بیماران در این مدل تخت بیمار برقی راحت تر تعویض می شود چرا که در این حالت بیمار باید به یک سمت برگردد و این مدل تخت بیمار برقی بیمار را برای تعویض پانسمان در وضعیت مناسبی قرار می دهد.

کج شدن تخت بیمار برقی به یک سمت

قابلیت کج شدن در این مدل تخت بیمار برقی باعث می شود هم بیممار و هم پرستار کمتر دچار زحمت شوند و تکان خوردن بیمار در تخت بیمار برقی باعث آسیب بیشتر بیمار نشود.

کنترل آلودگی برای تخت بیمار برقی

ساختار این نوع تخت بیمار برقی به نوعی است که به راحتی بتوان آن را از آلودگی ها پاک کرد و از انتشار و پخش عفونت جلوگیری کرد.

پایه تخت بیمار برقی

این مدل تخت بیمار برقی دارای ساختاری است که مقاومت و پایداری آن بسیار فوق العاده است. این مدل تخت بیمار برقی تا وزن 200 کیلوگرم را می تواند تحمل کند.

پشتی تخت بیمار برقی

این مدل تخت بیمار برقی دارای تکیه گاهی است که به بیمار این امکان را می دهد تا از فشار ها و درد های کمر را کاهش دهد و باعث راحتی و استراحت بیشتر بیمار می شود.