تخت بیمار برقی برای زایمان طبیعی مدل AVE2

همانطور که می دانید استفاده از تخت بیمار برقی دوران درمان را برای بیماران و پرستاران بسیار راحت تر می کند. در مقاله قبل شما را با تخت بیمار برقی مخصوص زایمان طبیعی آشنا کردیم و متوجه شدیم که تکنولوژی به کار رفته در تخت بیمار برقی روند زایمان طبیعی را برای مادر و دکتر بسیار راحت می کند. در ادامه می خواهیم مدل دیگری از تخت بیمار برقی مخصوص زایمان را به شما معرفی کنیم.

تخت بیمار برقی مدل AVE2

این مدل تخت بیمار برقی آرامش و آسایش را به مادران هدیه می دهد. تخت بیمار برقی برای زایمان طبیعی مجهز به سیستمی است تا مادر را در تمامی مراحل زایمان همراهی کند و روند زایمان طبیعی را برای مادران راحت تر کند. تخت بیمار برقی مخصوص زایمان طبیعی باعث می شود تا مادر در هنگام زایمان احساس آرامش امنیت بیشتری بکند و خانواده او نیز آرامش بیشتری داشته باشند.

  • این مدل تخت بیمار برقی طراحی و ساختار بسیار زیبایی دارد.
  • مادران در هنگام زایمان می توانند به راحتی به هر شکلی که می خواهند زایمان را انجام دهند.

فواید تخت بیمار برقی برای زایمان طبیعی در یک نگاه

این مدل تخت بیمار برقی تنظیمات بسیار قوی دارد. این مدل تخت بیمار برقی مناسب با شرایط مادر به خوبی تنظیم شود و ارتفاع تخت تا حدود 600 میلی متر پایین می آید تا مادر به راحتی بتواند زایمان کند. ارتفاع تخت بیمار برقی تا 1050 میلی متر هم بالا می رود تا اگر مادر و ماما در آن شرایط راحت تر بودند، زایمان را انجام دهند.

تخت بیمار برقی دارای قسمتی برای استراحت پا ها. این قسمت از تخت بیمار برقی شرایطی را برای مادر فراهم می کند تا بتواند به راحتی زایمان کند و این قسمت باعث می شود تا ماما و پرستار به راحتی به مادر و نوزاد دسترسی پیدا کنند.

کنترل آسان تخت بیمار برقی. این مدل تخت بیمار برقی دارای کنترل تنظیمات آسان است و شرایطی را برای مادر فراهم می کند تا به راحتی بتواند تنظیمات دلخواهش را بر تخت بیمار برقی کنترل کند.