تخت بیمار برقی مخصوص زایمان طبیعی

در مقالات قبل با انواع مختلفی از تخت بیمار برقی آشنا شدید. تخت بیمار برقی در اندازه ها و کاربرد های بسیار متنوعی تولید می شود که بنا به نیاز شما مورد استفاده قرار می گیرند. آیا می دانید تخت بیمار برقی مخصوص کودکان هم تولید می شود؟ با مطالعه مقالات قبل می توانید اطلاعات بسیار خوبی در مورد تخت بیمار برقی کسب کنید. در ادامه می خواهیم شما را با تخت بیمار برقی مخصوص مادران باردار آشنا کنیم که می خواهند نوزادشان به طور طبیعی به دنیا بیاید.

تخت بیمار برقی مدل AVE1

این مدل تخت بیمار برقی بسیار خاص است و ویژگی ها مشخصه های بسیار ویژه ایی را در اختیار شما قرار می دهد. و راهکار های بسیار زیادی را برای بیمار و پرستار فراهم می کند. با استفاده از این مدل تخت بیمار برقی شرایط بسیار راحتی برای زایمان خانم ها فراهم می شود.

فواید تخت بیمار برقی مخصوص زایمان طبیعی

  • فلسفه ساخت تخت بیمار برقی مخصوص زایمان طبیعی. همانطور که می دانید زایمان طبیعی هم برای مادر و هم برای نوزاد بسیار مناسب تر و بهتر است. به همین خاطر مادرانی که شرایط زایمان به طور طبیعی را دارند می توانند با استفاده از امکانات و تکنولوژی این مدل تخت بیمار برقی شرایط بسیار خوبی را برای خود و فرزندشان فراهم کنند.

  • ویژگی های منحصر به فرد تخت بیمار برقی. مادر با استفاده از این مدل تخت بیمار برقی راحت تر می تواند زایمان کند زیرا در هنگام زایمان از قسمتی برای استراحت پا استفاده می کند همچنین این مدل تخت بیمار برقی دارای ماساژور است تا مادر درد کمتری را در طول زایمان احساس کند.

  • راحتی کار برای ماما. علاوه بر این که با این مدل تخت بیمار برقی مادر راحت تر می تواند زایمان کند، ماما نیز راحت تر می تواند کارش را انجام دهد و کمتر دچار اشتباه می شود.

  • تمیز کردن آسان تخت بیمار برقی. این مدل تخت بیمار برقی طوری ساخته شده است تا به راحتی بتوان آن را ضد عفونی و پاکیزه کرد.