تخت بیمار برقی مخصوص کودک مدل تام 2

همانطور که می دانید با تخت بیمار برقی می توانید روند درمان را برای بیماران راحت تر کنید. تخت بیمار برقی هم در خانه ها قابل استفاده است و هم در بیمارستان ها. همانطور که می دانید انواع مختلفی از تخت بیمار برقی تولید می شود که کاربرد های بسیار متنوع و مختلفی دارد برای مثال تخت بیمار برقی برای زایمان، تخت بیمار برقی برای کودکان، تخت بیمار برقی چند کاره و مدل های دیگر تخت بیمار برقی مناسب با شرایط بیمار ساخته و تولید شده است. با مطالعه مطالب قبل می توانید اطلاعات لازم در مورد تخت بیمار برقی را به دست آورید. در ادامه می خواهیم شما را با مدل دیگری از تخت بیمار برقی مخصوص کودکان آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

تخت بیمار برقی مدل تام 2

این مدل تخت بیمار برقی یک تخت قابل تنظیم مخصوص کودکان خوردسال است. تخت بیمار برقی تام 2 عملکرد فوق العاده ایی دارد. ویژگی برتری که این مدل تخت بیمار برقی دارد این است که امنیت بالا و دسترسی آسان به کودک است.

فواید تخت بیمار برقی مخصوص کودک شامل:

  • ساختار و تنظیم راحت برای کودک
  • طراحی جذاب مخصوص کودکان

این مدل تخت بیمار برقی می تواند یک مهد کودک را برای کودک در تختش فراهم کند. تخت بیمار برقی تام 2 از لحاظ ارگونومی و طراحی بسیار فوق العاده و راحت است.

فواید تخت بیمار برقی در یک نگاه

ویژگی های خاص تخت بیمار برقی شرایطی را برای کودک فراهم می کند تا او از لحاظ روحی شاد و خوشحال باشد. استفاده از لوازم پیشرفته برای تخت بیمار برقی باعث می شود تا کودک و والدین او مشکلی با جابه جایی و حرکات کودک نداشته باشند.

ارتفاع قابل تنظیم برای کودک. این مدل تخت بیمار برقی می تواند ارتفاع تخت را از 53 تا 83 سانتی متر برای راحتی و امنیت کودک تنظیم کند.