تخت بیمار برقی مخصوص کودکان

همانطور که می دانید تخت بیمار برقی انواع مختلی دارد شما باید بسته به نوع بیماری شخص مورد نظرتان تخت بیمار برقی را تهیه کنید. همچنین برای تهیه تخت بیمار برقی در بیمارستان ها می توانید از مدل های پیشرفته تخت بیماربرقی مانند تخت بیمار برقی چند کاره با مراقبت ویژه استفاده کنید. برای آشنایی با بهترین مدل های تخت بیمار برقی می توانید مطالب قبلی سایت را مطالعه بفرمایید. در ادامه می خواهیم شما را با مدل جدیدی از تخت بیمار برقی برای کودکان آشنا کنیم و خصوصیات ویژگی های آن را برای شما مشخص کنیم.

تخت بیمار برقی کوچک الگانزا

در مقالات قبل با تخت بیمار برقی الگانزا آشنا شدید. امروز می خواهیم تخت بیما برقی الگانزا مخصوص کودکان را به شما معرفی کنیم. این مدل تخت بیمار برقی مناسب فرم  بدن کودکان ساخته شده است. و برای سنین 4 تا 15 سال مناسب است. فواید استفاده از تخت بیمار برقی مخصوص کودکان شامل :

  • ساختار محکم
  • طراحی مناسب برای کودکان
  • دارای ویژگی های الکتریکی

فواید تخت بیمار برقی مخصوص کودکان در یک نگاه

حرکت الکتریکی تخت بیمار برقی

ارتفاع تخت بیمار برقی می تواند به صورت برقی تنظیم شود. تشک چهار لایه موقعیت مناسبی را برای کودک فراهم می کند. تغییر در موقعیت بیمار به صورت برقی است تا کودک کمترین تحرک را داشته باشد و هنگام تغییر وضعیت اذیت نشود.

طراحی مخصوص کودک در تخت بیمار برقی

این مدل تخت بیمار برقی طوری طراحی شده است تا مناسب شرایط روحی کودک باشد. در دیواره های تخت بیمار برقی طرح ها و نقاشی های کودکانه ی جذابی کشیده شده است.

امنیت تخت بیمار برقی

این مدل تخت بیمار برقی دارای ریل هایی در کناره های تخت است تا مانع افتادن کودک از تخت شود.

کنترل آسان تخت بیمار برقی

این مدل تخت بیمار برقی دارای تنظیمات از پیش تعیین شده ایی است که پرستار می تواند به هریک دسترسی داشته باشد و هر کدام از تنظیمات را قفل کند. تنظیمات مربوط به تشک و ارتفاع تخت بیمار برقی با استفاده از کنترل دستی قابل تنظیم است.