بهترین مدل های تخت بیمار برقی( بخش پنجم)

همانطور که می دانید تخت بیمار برقی هم برای استفاده در خانه و هم برای استفاده در بیمارستان ها مناسب است. با شناخت درست از انواع تخت بیمار برقی خانگی یا بیمارستانی می توانید تخت بیمار برقی مناسب بیمارتان را انتخاب کنید.

استفاده از تخت بیمار برقی دوران درمان را هم برای بیمار و هم برای پرستار راحت تر و آسان تر می کند. در مقالات قبل با تخت بیمار برقی مدل ProAxis Plus آشنا شدید در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با مدل دیگری از تخت بیمار برقی آشنا کنیم.

آشنایی با تخت بیمار برقی مدل YCH-05B01H02

این نوع تخت بیمار برقی بسیار مقاوم و مستحکم است.

 خصوصیات تخت بیمار برقی:

  1. ابعاد کلی تخت بیمار برقی

طول: 2110 میلی متر است.

عرض: 980 میلی متر است.

ارتفاع تخت: 430-700 میلی متر است.

  1. تخته برای جای پا و سر بیمار

این تخته ها شل نمی شوند، ظاهری زیبا دارند، بسیار با دوام اند و طراحی بسیار زیبایی دارند.

  1. این مدل تخت بیمار برقی دارای گارد و ریل محافظ است. ریل های تخت بیمار برقی از استیل ضد زنگ ساخته شده است و دارای دوام بسیار بالایی است.
  2. طراحی فوق العاده تخت بیمار برقی

این مدل تخت بیمار برقی دارای طراحی فوق العاده خاصی است که دارای استراحتگاه مخصوص زانوها، سر، مچ پا کمر و بسیاری از نقاط حساس بدن بیمار می باشد و این ویژگی ها باعث می شوند تا بیمار هنگام دراز کشیدن و خوابیدن روی تخت بیمار برقی مشکلی در این مورد نداشته باشد و درد های عضلانی وی سریع تر بهبود یابد.

این نوع تخت بیمار برقی به نوعی طراحی و ساخته شده است تا هنگام حرکت و بلند شدن بیمار از تخت کوچکترین صدایی ایجاد نشود تا سایر بیماران حاضر در بیمارستان آزرده خاطر نشوند. میز غذا خوری این نوع تخت بیمار برقی بسیار قابل انعطاف است و غذا خوردن را برای بیمار بسیار آسان و بی دردسر می کند.