تخت بیمار برقی مدل لترا زاویه دار

خانواده هایی که در منزل از بیماران خود مراقبت می کنند باید توجه داشته باشند که علاوه بر رسیدگی های پزشکی و دارو دادن به موقع به بیمار عوامل دیگری نظیر انتخاب یک تخت بیمار برقی مناسب بسیار نکته مهمی است. تخت بیمار برقی انواع مختلفی دارد و با پیشرفت علم و تکنولوژی نمونه های پیشرفته ایی از آن وارد بازار شده است که خانواده های بیمار و حتی بیمارستان ها هم باید با بهترین مدل های تخت بیمار برقی آشنا باشند. در ادامه می خواهیم شما را با مدلی دیگری از تخت بیمار برقی آشنا کنیم.

تخت بیمار برقی مدل لترا زاویه دار

تخت بیماربرقی لترا انواع مختلفی دارد، در مقالات قبل با تخت بیمار برقی مدل لترا تما آشنا شدید. اینجا می خواهیم شما را با برخی ویژگی های تخت بیمار برقی مدل لترا زاویه دار آشنا کنیم. بسیاری از مراقبت هایی که باید روی بیماران انجام شود، نیازمند این است که بیمار بتواند به یک طرف برگردد و اذیت نشود. مانند رسیدگی به مشکلات پوستی بیمار، تعویض باند و پانسمان بیمار و … .

فواید استفاده از تخت بیمار برقی لترا زاویه دار در یک نگاه

چرخش تخت بیمار برقی لترا باعث می شود که پرستار به تنهایی بتواند کار خود را انجام دهد و بیمار هم اذیت نشود.

تحرک بیمار در تخت بیمار برقی. هر چه بیماران بتوانند تحرک بیشتری داشته باشند سریع تر بهبود می یابند و دچار زخم بستر نمی شوند. این مدل تخت بیمار برقی این امکان را فراهم می کند تا بیماران بتوانند به راحتی بلند شوند، حرکت کنند و همچنین دچار آسیب نشوند و سختی نکشند.

پایه های و زیر ساخت محکم تخت بیمار برقی. این مدل تخت بیمار برقی بسیار مقاوم است و با جابه جایی و تحمل وزن های سنگین دچار آسیب نمی شود.

این مدل تخت بیمار برقی قابلیت تحمل وزن بیمار تا 200 کیلوگرم را دارد.