آشنایی با تخت بیمار برقی برای کودک مدل ایدا

استفاده از تخت بیمار برقی برای کسانی که در خانه افراد بیمار دارند و از او مراقبت و پرستاری می کنند لازم است. همچنین تمامی بیمارستان های پیشرفته از تخت بیمار برقی برای پرستاری و رسیدگی به بیماران خود استفاده می کنند. تخت بیمار برقی دوران درمان را هم برای پرستار و هم برای بیمار راحت تر می کند و باعث می شود بیمار حرکات اضافی انجام ندهد و بیشتر دچار آسیب نشود.

در مقالات قبل شما را با برخی از مدل های تخت بیمار برقی مخصوص کودک آشنا کردیم، در ادامه نیز می خواهیم شما را با مدل دیگری از تخت بیمار برقی آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

تخت بیمار برقی ایدا

تخت بیمار برقی مدل ایدا برای کودکان با مشکل حرکتی و کودکانی با بیماری های خاص و جدی بسیار مناسب است. بیماری هایی مانند ضعف عضلانی، کودکانی که توانایی فکر کردن و حرکت کردن را از دست داده اند زیرا از لحاظ ذهنی دچار آسیب شده اند.

این مدل تخت بیمار برقی طوری طراحی شده است که کودک بتواند به راحتی در فعالیت های اطرافش شرکت داشته باشد.

برخی ویژگی های این مدل تخت بیمار برقی

تخت بیمار برقی مخصوص کودک دارای دری با ارتفاع 80 سانتی متر است. ارتفاع تخت بیمار برقی از 35 سانتی متر تا 95 سانتی متر قابل تنظیم است. تنظیم و طراحی این مدل تخت بیمار برقی به شکلی است که پرستار و درمانگر راحت تر بتواند درمان را انجام دهد.

این مدل تخت بیمار برقی وزنی حدود 150 کیلوگرم را می تواند متحمل شود بنابراین مادر یا پدر کودک نیز می تواند ساعاتی را کنار فرزندش بخوابد.

تخت بیمار برقی کودک دارای دو سایز 170 سانتی متر و 200 سانتی متر است.

دری که در کنار تخت بیمار برقی قرار دارد از درون باز نمی شود و کودک نمی تواند از آن بیافتد یا خارج شود.