هر آنچه در مورد خرید تخت بیمار برقی باید بدانید.( بخش دوم)

آیا می دانید قبل از خرید تخت بیمار برقی لازم است تا چه کارهایی را انجام دهید؟ با مطالعه مقالات قبل می توانید اطلاعات بسیار مفیدی در مورد تخت بیمار برقی و سایر تخت های بیمارستانی به دست آورید و انواع مختلف تخت بیمار برقی را بشناسید. علاوه بر این ها با مطالعه مطالب قبل می توانید از هر آنچه در مورد تخت بیمار برقی باید بدانید اطلاعات مفیدی را به دست آورید.

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با نحوه انتخاب و خرید تخت بیمار برقی بیشتر آشنا کنیم.

همانطور که گفتیم در انتخاب تخت بیمار برقی لازم است تا از نیازتان نسبت به تخت بیمارستانی آگاهی های لازم را به دست آورید. سپس نوبت به آن می رسد تا بودجه و سایر موارد را بررسی کنید. آیا می خواهید تخت بیمارستانی که خریداری می کنید، تخت بیمار برقی باشد و یا تخت های معولی؟

همانطور که می دانید با استفاده از تخت بیمار برقی می توانید طول درمان را برای بیمار و همچنین پرستار آسان تر کنید.

به دنبال چه ویژگی هایی در تخت های بیمارستانی باشیم؟

امکانات حرکتی: تخت های بیمارستانی تنوع بسیار گسترده ایی را در خصوص حرکت بیمار در اختیار بیماران عزیز قرار می دهند.

نیرو و قدرت حمل بیمار: برخی از مدل های تخت بیمار برقی می توانند به راحتی بیمار شما را از اتاقی به اتاق دیگر جا به جا کند.

محافظ تخت: تخت های بیمارستانی در بیشتر مواقع دارای محافظ و نرده هایی است که مانع افتادن بیمار می شود. این نرده ها موجب امنیت بیشتر بیماران می شوند.

تخت بیمار برقی باید دارای محفظه اکسیژن رسانی به بیمار باشد.

ویژگی ها و فواید تشک تخت بیمار برقی

علاوه بر امکاناتی که خود تخت بیمار برقی یا سایر تخت های بیمارستانی برای بیمار فراهم می کند، تشک نیز نقش بسیار مهمی در روند بهبود بیمار بر عهده دارد.