راهنمای خرید تخت بیمار برقی( بخش دوم)

همانطور که می دانید از تخت بیمار برقی هم در خانه و هم در بیمارستان می توان استفاده کرد. در مقالات قبل شما را با انواع مختلف تخت بیمار برقی آشنا کردیم در ادامه می خواهیم اطلاعاتی در مورد خرید تخت بیمار برقی در اختیارتان قرار دهیم. برای راهنمایی بیشتر با خرید تخت بیمار برقی می توانید مقالات قبل را مطالعه کنید.

تخت بیمار برقی مورد نظر شما باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

  • چرخ های طرفین باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟
  • کنترل عملکرد تخت بیمار برقی خانگی با ریموت الکتریکی
  • رنگ دلخواه تخت بیمار برقی را درنظر بگیرید.
  • تشک مناسب مناسب بیمار و تخت بیمار برقی
  • آیا تخت بیمار برقی مورد نظر شما با هر مدل تشکی قابل انطباق است.
  • آیا جای سر و جای پاها درست منطبق شده اند؟

انتخاب تشک مناسب

کیفیت تخت بیمار برقی خانگی بسیار مهم است. انتخای تشک برای تخت بیمار برقی بسیار مسئله مهمی است که اگر بار اولتان است برای این کار می خواهید هزینه کنید باید حتما در مورد نحوه انتخای تشک تخت بیمار برقی تحقیقات لازم را انجام دهید. هنگامی که تشک تخت بیمار برقی اندازه و مناسب تخت باشد بیمار می تواند به راحتی پاها و زانو هایش را بالا ببرد. در انتخاب تشک تخت بیمار برقی باید دقت کنید که حتما دارای قسمتی برای نگهداشتن گردن بیمار باشد تا آسایش و راحتی بیشتری برای بیمار فراهم شود. انتخای تشک مناسب برای تخت بیمار نه تنها دوران درمان را برای بیمار راحت تر می کند بلکه این دوران را برای پرستار او نیز آسان تر خواهد کرد. تشک تخت حتما باید دارای ریموت کنترل باشد تا جای بیمار به خوبی قابل تنظیم باشد.

ارتفاع تخت بیمار برقی

هنگامی که به دنبال یک تخت بیمار برقی حانگی خوب و مناسب می گردید باید حتما به ارتفاع و قابلیت تنظیم ارتفاع تخت بیمار برقی دقت داشته باشید.