راهنمای خرید تخت بیمار برقی( بخش سوم)

با خرید تخت بیمار برقی می توانید از بیمارتان در منزل نیز پرستاری کنید. قبل از خرید تخت بیمار برقی باید به نکات بسیار مهمی توجه کنید و عوامل بسیاری را در نظر بگیرید. در مقالات قبل شما را با راهنمای خرید تخت بیمار برقی آشنا کردیم. در ادامه می خواهیم نکات مهم دیگری در مورد خرید تخت بیمار برقی را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

ارتفاع تخت بیمار برقی بهتر است بین 40 تا80 سانتی متر باشد. پشتی تخت بیمار برقی باید قابل تنظیم باشد.

از یک تخت بیمار برقی با کیفیت و درجه یک استفاده کنید. به برند سازنده تخت بیمار برقی توجه کنید. هنگامی که قصد خرید تخت بیمار برقی دارید بهتر است تا از فروشندگانی که تخت بیمار برقی را گارانتی می کنند این نوع تخت ها را خریداری کنید.

هنگامی که یک تخت بیمار برقی را انتخاب کردید باید چه مواردی را بررسی کنید؟

آیا تخت بیمار برقی به خوبی بالا و پایین می آید؟ هنگامی که می خواهید ارتفاع تخت بیمار برقی راتنظیم کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که آیا تنظیم ارتفاع تخت بدون صدا انجام می شود یا خیر؟ بی صدا بودن این نوع تنظیمات باعث می شود تا ارامش محیط حفظ شود و بیمار و سایرین اذیت نشوند. تخت بیمار برقی ریموت دار این امکان را برای بیمار فراهم می کند تا بدون صدا و زحمتی بتواند ارتفاع تخت بیمار برقی را تنظیم کند.

آیا تخت بیمار برقی مورد نظر شما دارای نرده محافظ است؟ داشتن نرده یکی دیگر از امکانات مهمی است که تخت بیمار برقی باید داشته باشد. نرده محافظ باعث می شود بیمار هنگام تغییر جا و تکان خوردن به زمین نیافتد. پس شما می توانید با دقت به ارتفاع و نرده تخت بیمار برقی اطمینان پیدا کنید که بیمارتان هرگز از تخت نخواهد افتاد.