دوام تخت بیمار برقی را افزایش دهید.

آیا می دانید هنگام خرید تخت بیمار برقی یا سایر تخت های بیمارستانی به چه نکاتی باید توجه کنید؟ آیا از ویژگی ها و مشخصات تخت بیمار برقی اطلاع دارید؟ یک تخت بیمار برقی یا سایر تخت های بیمارستانی چه کاربرد ها و چه امکاناتی را باید برای بیمار شما فراهم کند؟

تخت های بیمارستانی الکتریکی امکانات بسیار مفیدی را برای بیمار شما فراهم می کنند که باعث به روند درمان بیمار سرعت می بخشد و همچنین پرستار با تخت بیمار برقی شرایط راحت تری را نسبت به سایر تخت های بیمارستانی تجربه می کند. در مقالات قبل شما را با راهنمای خرید تخت بیمار برقی آشنا کردیم، در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد استفاده و کمک به دوام و طول عمر تخت بیمار برقی در اختیارتان قرار دهیم.

مراقبت ها و پشتیبانی های طولانی مدت تخت بیمار برقی

هنگامی که می خواهید تخت بیمار برقی یا سایر تخت های بیمارستانی را بخرید باید به این نکته توجه داشته باشید که این تخت باید با کیفیت و با دوام باشد تا سال ها بتوانید از آن استفاده کنید و ارزش هزینه کردن را داشته باشد. چطور می توانید دوام تخت بیمارستانی را بیشتر کنید؟ چه تخت بیمار برقی را برای خانه خریداری کرده باشید و چه برای کلینیک و بیمارستان به نکات زیر دقت کنید تا دوام تخت بیمار برقی بیشتر شود.

  1. اطمینان پیدا کنید که پرسنل بیمارستان و پرستاران با عملکرد و کارکرد تخت بیمار برقی آشنایی کافی دارند تا خسارت های وارده به تخت های بیمارستانی کاسته شود.
  2. از پیشنهاداتی که تولید کننده در خصوص روغنکاری، تنظیم و نگهداری از تخت بیمار برقی داده است پیروی کنید.
  3. اجازه ندهید مشکلات جزئی باقی بمانند تا به مشکلات و خرابی های بزرگ تر تبدیل شوند. به صدای جیر جیر، غژ غژ و صداها و نشانه های دیگر توجه کنید و قبل از اینکه بیشتر شوند آن ها را تعمیر کنید.
  4. از هر تخت بیمار برقی برای متناسب با کاربردی که دارد استفاده کنید. به محدودیت های وزنی دقت کنید. و بر اساس کاربرد هایی که تخت بیمار برقی دارد از آن استفاده کنید.