تخت بیمار برقی چند کاره با مراقبت های ویژه

با پیشرفت تکنولوژی انواع مختلفی از تخت بیمار برقی تولید شد و در بیمارستان ها و منازل برای راحتی بیماران و همچنین پرستاران عزیز مورد استفاده قرار گرفت. استفاده از تخت بیمار برقی باعث شد تا بسیاری از مشکلات حرکتی بیماران برطرف شود و بیماران راحت تر بتوانند در تخت خود تکان بخورند تا پرستار و خود بیمار در هنگام بعضی از کارها مانند تعویض پانسمان کمتر اذیت شوند. برای اطلاع بیشتر با بهترین مدل های تخت بیمار برقی مانند تخت بیمار برقی مدل لترا زاویه دار و همچنین تخت بیمار برقی مدل لترا تما می توانید مقالات قبلی سایت را مطالعه کنید. در ادامه می خواهیم شما را با یکی از مدرن ترین انواع تخت بیمار برقی آشنا کنیم.

تخت بیمار برقی چند کاره با مراقبت های مختلف

تخت بیمار برقی چند کاره بیشتر در بیمارستان ها و بخش آی سی یو بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرد. انتخاب این مدل تخت بیمار برقی بهترین تصمیمی است که در بیمارستان ها گرفته می شود و برای افرادی که از لحاظ سلامتی در وضعیت خطرناکی هستند تخت بیمار برقی چند کاره توصیه می شود. با این مدل تخت بیمار برقی بیمار کمترین زحمت و سختی را در هنگام حرکت متحمل می شود.

فواید تخت بیمار برقی چند کاره با مراقبت های مختلف در یک نگاه

 

  • اکسیژن رسانی بهتر به بیمار در این مدل تخت بیمار برقی. در مان های جانبی به صورت خودکار با استفاده از این مدل تخت بیمار برقی امکان پذیر است. تکنولوژی این مدل تخت بیمار برقی دارای سیستمی است تا اکسیژن رسانی بهتری به شش ها انجام شود.

  • شناسایی بیمار در تخت بیمار برقی. در این مدل تخت بیمار برقی بیمار با استفاده از ترمز می تواند حرکات خود را تنظیم کند تا افتادن او جلو گیری شود. همچنین حرکات بیمار در تخت بیمار برقی توسط پرستاران قابل شناسایی است.

  • کاهش فشار بر بیمار در تخت بیمار برقی. این مدل تخت بیمار برقی از تشک های بسیار مناسب و طبی برای راحتی بیمار استفاده کرده است تا هیچ آسیبی به ناحیه کمر و پشت بیمار وارد نشود.