مشخصات میز کنارِ تخت بیمار برقی

همانطور که شناخت تخت بیمار برقی و سایر تخت های بیمارستانی لازم است آشنایی با اکسسوری های تخت بیمار برقی نیز بسیار ضروری است و شما با انتخاب اکسسوری های مناسب برای بیمارتان می توانید به او کمک کنید تا دوران درمان راحت تری را سپری کند و سریع تر بهبود یابد.

در مقالات قبل شما را با برخی از بهترین و مهم ترین اکسسوری های تخت بیمار برقی آشنا کردیم و همچنین در مورد خود تخت بیمار برقی خانگی اطلاعات مفیدی در اختیازتان قرار دادیم علاوه بر این با مطالعه مقالات قبل می توانید اطلاعات بسیار مفیدی در مورد تعمیرات و نگهداری از تخت بیمار برقی و همچنین بهترین مدل های تخت بیمار برقی به دست آوردید.

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با سایر اکسسوری های تخت بیمار برقی و سایر تخت های بیمارستانی از جمله ویژگی های میز کنار تخت آشنا کنیم.

استفاده از میز کنار تخت بیمار برقی برای بیمارانی که می خواهند بیشتر در تختشان بمانند بسیار ضروری است. کاربرد میز کنار تخت بیمار برقی بیشتر در بیمارستان ها رایج است تا بیمار بتواند به راحتی غذا بخورد و مطالعه کند و بسیاری از کارهایش را با استفاده از این میز در تخت بیمار برقی و یا دستی انجام دهد. در هنگام خرید این نوع میز ها باید به طراحی و کیفیت آن بسیار دقت کنید تا بیمار بتواند بهترین استفاده را از این نوع اکسسوری تخت بیمار برقی بکند.

آشنایی با برخی ویژگی های میز کنار تخت بیمار برقی

استفاده آسان

ساختار محکم و با دوام

جنس برخی از این نوع میز ها از چوب درخت فندق است.

ظرفیت وزن برخی از میز های کنار تخت بیمار برقی 25 پُند است.

ارتفاع قابل تنظیم این نوع میز های تخت بیمار برقی و یا سایر تخت های بیمارستانی از 25 تا 75 سانتی متر است.